Košík:1 ks
bez DPH:75.00 €
s DPH:90.00 €

Doprava a platba za tovar

Tovar je možné doručiť nasledovným spôsobom:

Štandardne dodávame tovar na Slovensko a Českej republiky. V prípade vášho záujmu vám vieme dodať do akejkoľvek krajiny EÚ. Pre cenu dopravy nás prosím kontaktujte.

 

Spôsob dopravy


1. Slovenská pošta
 

Tradičný spôsob doručenia. Tovar je zasielaný ako 1. trieda, takže v bežnom režime by mal byť tovar doručený do dvoch pracovných dní.  V prípade, ak vás doručovateľ nezastihne doma, zanechá vám žltý lístok s číslom vašej zásielky, ktorú si vyzdvihnete na vašej pošte. Cena za doručenie je 5.00€, avšak pri nákupe tovaru nad 100 eur je dodanie Sl. poštou zdarma. 
 

2. Kuriér
 

Výhodná a rýchla doprava. V objednávke prosím zadajte miesto, kde vám kuriér zastihne. Tovar je doručovaný v pracovnom čase 8 - 17, nie je možné určiť presnú hodinu doručenia. Cena za doručenie tovaru kuriérom je 7.00€.


3. Osobné prevzatie


Tovar si môžete vyzdvihnúť aj osobne v našej predajni v Trenčíne. Táto služba je zdarma Kde nás nájdete?Platba za tovar


1. Dobierka


Tovar zasielame na dobierku, tzn. za tovar zaplatíte až pri prebratí vašej zásielky od kuriéra alebo na pošte. Poplatok za dobierku je 1,50€. V prípade vášho záujmu je možné tovar uhradiť vopred. Na základe vašej objednávky vám zašleme potrebné údaje k platbe.


2. Úhrada tovaru vopred prevodom


Tovar môžete uhradiť vopred. Budeme vás kontaktovať s potvrdením prijatia vašej objednávky a následne vám zašleme údaje potrebné k platbe /číslo účtu a variabilný symbol/. Po úhrade bude vaša objednávka vybavená. V prípade, že úhrada objednaného tovaru nebude poukázaná v prospech nášho bankového účtu do 5-tich dní, objednávka bude automaticky stornovaná.